welcome to Anyway you want it ;*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


we can do it in broken heels. ;*
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Papludimys

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Candice Accola

Candice Accola


Pripaišiau : 472
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-07-10

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Papludimys   Papludimys EmptyTr. 07 13, 2011 8:43 am

...
Atgal į viršų Go down
https://anywayyouwantit.forumlt.com
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 10:41 am

Ateina čia , apsižvalgo , o čia tuščia, keli žmogeliai kažkur tolumoj :
- Ogo, beveik nieko nėr, - išpučia akutes.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 10:49 am

Ateina su Samueliu įsikibus jam į parankę,apsižvalgo.
-Tavo tiesa,čia tuščia,lyg kas visus žmons būtų išlavęs ir palikęs mum paplūdimy,tikriausiai vėjas,-nusijuokia.
-Žinai tuo geriau niekas tau netrukdys manęs nešti,-pajuokauja mergiotė žirūėdama į jį.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 10:51 am

- Nebloga idėja, - nusijuokia ir pakelia ją nuo žemės ir neša link jūros.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 10:54 am

Išsigąsta mergiotė,nes nėra pratus būti nešama,tada apsikabina Samuelį ir pradeda muistytis:
-Paleisk mane,aš tik pajuokavau,-bailiai pasižiūri į jūrą.-Juk neketini manęs mesti į jūrą?,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:20 am

- Gal, - gūžteli pečiais.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:23 am

-Ne,nenoriu,paleisk,-sucypia,kaip maža mergaitė,nes bijo įkristi į jūrą.Tada maldaujamu žvilgsniu pasižiūri į Samuelį,tikėdamasi,kad jis jos nenumes.
-Gerai viską padarysiu,tik nemesk manęs bijau sušalpti,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:28 am

- Gerai, jau, gerai, - padeda ją ant žemės, - tik nešauk, - prisimerkia.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:30 am

-Tai pats kaltas,nes norėjai įmesti mane į jūrą,-pasipučia kaip vaikas.-O gal sakysi nenorėjai?,-kilsteli antakį.-Visi jūs vienodi,-šiek tiek erzindama jį pasako.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:34 am

- Nenorėjau , - papurto galvą, - Nevienodi , - susiraukia vaiks, sukryžiuoja rankas ant krūtinės ir nusisuka nuo jos.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:38 am

-Nenorėjai?,-nustemba.-O ta ko norėjai?,-nustebusi paklausia.-Atleisk,gal ir persistengiau,taip sakydama,juk tu kitoks,seniai žinau,-nusijuokia ir uždeda ranką jam ant peties.-Atleisi šiai neklaužadai?,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 11:43 am

- Aš tik paerzint norėjau, - nusijuokia, - aišku, - panūūdina.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 12:55 pm

-Koks tu negeras,-pamoja jam pirštu.-bet visai kaip aš,mes panašūs,-nusijuokia ir toliau vaikštinėja su juo po paplūdimy.-Kas bus jeigu imsiu ir pavargsiu?,-neva susimąsto.-Tada tau teks,vėl mane nešti,tu tikriausiai nepratęs merginas nešioti,-nusijuokia.-Gal geriau pasėdėkim prie jūros?,-linksmai paklausia,nubėga kur daugiau smėlio ir atsisėda,tada gestu parodo,kad ir Samuelis prisėstų šalia jos.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 1:09 pm

- Nūū, kad negera, tei negera, - nusijuokia ir atsisėda šalimais anos , - tei aš lengvai tave paneščiau, labai jau lengvutė esi, - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 1:13 pm

-Lengvutė ,kaip pūkelis?,-sumirksi akutėm.-Iki kurios vietos,toliausiai galėtum mane panešti?,-nusijuokdama paklausia,tada pasiraivo,atsigula ant jo kelių.
-Nieko prieš jeigu šiek tiek pagulėsi?,-nusijuokia.-Kažkodėl jaučiuosi pavargus,-panūdina.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 1:15 pm

- Amn, - susimislina vaiks, - nežinau, bet toli tave nunsčiau, o tei rimtai lengvutė, kaip pūkelis, - panūūdina, - A tu pablūūdai ? Kodėl turėčiau supykt ? - nusijuokia, - Gulėk į svekatą, - pakelia galvą ir pasižiūrą į jūrą.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 1:19 pm

-Nuneštum kur tik paprašyčiau?,-šyypteli.-Žinosiu,ko tavęs prašyti,kai nebenorėsiu vaikščioti pati,-nusijuokia.-Bet nesinaudosiu pernelyg tavo gerumu,nes dar priprasiu,jeigu per dažnai mane nešiosi,-nusijuokia.
-Tuomet gulėsiu ir klausysiuos jūros bangų ošimo,-panūdina.-Susimąstei apie kažką?,-paklausia mergiotė,nes pastebi,kad tas vaikis spokso į jūrą.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 1:27 pm

- Tikiuosi , kad nesinaudosi, - nusijuokia, - Klausykis, klausykis, - nuleidžia galvikęę, - Kodėl taip mislini ? - kilsteli antakį.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 2:58 pm

-O ką tau nepatiktų jei panaudočiau?,-suvaidina įsižeidusią.-Tai tu klausykis su manim,nes su tavim galiu garantuoti man bus daug linksmiau,-panūdina.-Nežinau,man atrodai susimąstęs,lyg tavo mintys klaidžiotų kur nors kitur,ar aš klystų?,-kilsteli antakį.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:19 pm

- O tau patiktų, jei tave specialiai naudotų ? - kilsteli antakį, nors žino, kad ką tik pasakė big'inęę pievą, - Tei jau klausausi, - nusijuokia, - Klyyyysti, negi nebegalima pasižiūrėt į jūraa ? -žiūr į aną.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:26 pm

-A ,tai tu manai,kad specialiai tavim naudočiausi?,-prisimerkia ,atsikelia ir užsisuka nuo jo specialiai.-Aišku,galima žiūrėk,jeigu ji tau taip patinka,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:27 pm

- Ėėė, nu, - pasuka j į save, - nepyk, - nusišypso, - Ai, ne tu gražesnėė, - panūūdina.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:35 pm

Atsisuka į Samuelį.
-Apgavau,-nusijuokia ir suploja delnais.-Dabar tavo eilė,-panūdina.-Tikrai nepykstu,aš tik tau atsilyginau,nes ir tu mane apgavai,visai neseniai,-sukikena.-Tikrai?Tikriausiai visom taip sakai,-papurto galvą,nes mergina nelinkusi tikėti šiuo vaikinuku.
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:37 pm

- Ah, tu taip, - nusijuokia ir pradeda ją kutent.
Atgal į viršų Go down
Lucy Hale

Lucy Hale


Pripaišiau : 70
Meilės : 1
Kartu nuo : 2011-08-08

Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys EmptyAntr. 08 09, 2011 3:40 pm

-Baik,bijau,kutenimo,liaukis,-juokiasi pro ašaras,tada vėl nugriūna ant Samuelio kelių ir iš to juoko negali susilaikyti.
-K-o-k-s t-u n-e-g-e-r-a-s ,-kikena
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Papludimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimys   Papludimys Empty

Atgal į viršų Go down
 
Papludimys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
welcome to Anyway you want it ;* :: Papludimys-
Pereiti į: