welcome to Anyway you want it ;*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


we can do it in broken heels. ;*
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Fly fly fly, I wanna be your butterfly

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Blake Lively
I’m sugar and spice and everything nice, if you mess with me, you best think twice.
Blake Lively


Pripaišiau : 154
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : wonderland

Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fly fly fly, I wanna be your butterfly   Fly fly fly, I wanna be your butterfly EmptyTr. 08 17, 2011 1:09 pm

Fly fly fly, I wanna be your butterfly Tumblr_ln93wk9mTM1qg076no1_500
haaai tauta ^^ sooo, turiu gan paprastą ir neįdomų vardą Aistė, bet tikrai nepyksiu jei mane pavadinsit Aisčium arba saulala (sun) gimiau ir iki šiol gyvenu Kaune. amžių nutylėsiu, nes skaičius labai negražus, beet tas skaičius jau greit pasikeis t.y. jis pasikeis rugsėjo penktą ^^ paprašiau, kad mane Kamė apibūdintų trim žodžiais, taai ji pasakė: kiečiausias kleckas ever. kokia ji melagė, anją?;s taigi, esu truputį valdinga, nors kartu ir labai draugiška bei šiaip faina. žiauriai savikritiška ir ganėtinai nedrąsi. man tas etapas kai visi durni ir tik aš viena protinga.

nesąmoningi faktai::
✔ aš dažnai nusišneku ir pridarau klaidų rašydama o.o ir šiaip plepu daugiau negu reikia :DD
✔ taaaip, aš ir Vytautė gimėm tą pačią dieną, tą patį mėnesį, tais pačiais metais, toj pačios ligoninėj. todėl mes su Vyatute esam kietos dvynės 8))
✔ turiu sielos dvynę kuri yra super duper kieta, ta dvynė yra Kamė (sun)
✔ žiauriai myliu glee, belekaip myliu ♥
✔ aš palaikau kamės svajones ir aš jos vestuvėse su koriu, būsiu vyriausia pamergė 8))
✔neseniai nusikirpau savo karčius kurie siekė žemiau subinės, dabar jie siekia tik trečia/ketvirtą šonkaulį nuo galo ^^
✔ aš už HeYa (sun)
✔ esu ganėtinai jautri asmenybė, liabai dažnai verkiu ;ss
✔ K&A jau turi sąrašą kam pirmiausia samdysim samdomus žudikus ^^
✔ beprotiškai nekenčiu savo klasės o.o
✔ kada nors būtinai aplankysiu Alytų ir NY.
✔ kada nors būtinai susitiksiu naynay ir hemo.
✔ mane dabar žiaaaaauriai pavežė ant fotografijos o.o
✔ esu mėlynakė brunetė ^^
✔ esu prasta dainininkė ;ss beet man geriausiai sekasi dainuot (per kp) najos power dainą t.y. BTB o.o
✔ tobuliausia motera ever yra rivera (sun) btw, čia tik mano nuomonė O.o

kontaktai::
we♥it:: http://weheartit.com/dreamcather
tumblr:: http://selfishangel.tumblr.com/
skaipas:: po kiekviena mano žinute yra mano skaipas (sun)
telefono numeris:: man tikrai negaila, bet prašykit per pm o.o

soooo, bai bai ^^
Fly fly fly, I wanna be your butterfly Tumblr_lowbk4qOJK1qcou3jo1_400
(čia nifteimų, bet man tas gifas liabai patinka ;ss)
Atgal į viršų Go down
Candice Accola

Candice Accola


Pripaišiau : 472
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-07-10

Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fly fly fly, I wanna be your butterfly   Fly fly fly, I wanna be your butterfly EmptySk. 08 21, 2011 6:09 pm

Citata :
man tas etapas kai visi durni ir tik aš viena protinga.
o sakyk Aistę.. Aš ir durna? o.o (rofl)


Citata :
esu truputį valdinga
truputi? o.O nepokštauk kai pratysei pro visa Akrą, tai ant kitos dienelės nei kojyčių nei rankyčių nejaučiau ;sss

Citata :
✔ taaaip, aš ir Vytautė gimėm tą pačią dieną, tą patį mėnesį, tais pačiais metais, toj pačios ligoninėj. todėl mes su Vytaute esam kietos dvynės 8))
Fuck yeah ir aš čia esu paminėta (sūūūn)[/quote]

Citata :
✔ aš palaikau kamės svajones ir aš jos vestuvėse su koriu, būsiu vyriausia pamergė 8))
a mano tai nepalaikai? o.o Aš juk tau aiškinau greitos lyties pakeitimo operacijas.. Aš ją įgyvendinsiu kartu su Karoluku.. O tu.... Nepalaikai šitos mano svajonės? ;sss

Citata :
✔ esu mėlynakė brunetė ^^
fuck yeah. Ir todėl tu tokia nuostabi ;*
Atgal į viršų Go down
https://anywayyouwantit.forumlt.com
Blake Lively
I’m sugar and spice and everything nice, if you mess with me, you best think twice.
Blake Lively


Pripaišiau : 154
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : wonderland

Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fly fly fly, I wanna be your butterfly   Fly fly fly, I wanna be your butterfly EmptyTr. 08 24, 2011 6:28 am

Citata :
o sakyk Aistę.. Aš ir durna? o.o (rofl)
am...em....um...biški o.o
Citata :
truputi? o.O nepokštauk kai pratysei pro visa Akrą, tai ant kitos dienelės nei kojyčių nei rankyčių nejaučiau ;sss
pzpzpzpzpz, nutysiau tik į kokias tris parduotuves ir tai trim minutėm ;xx
Citata :
Fuck yeah ir aš čia esu paminėta (sūūūn)
tai kaip gi kitaip (sun)
Citata :
a mano tai nepalaikai? o.o Aš juk tau aiškinau greitos lyties pakeitimo operacijas.. Aš ją įgyvendinsiu kartu su Karoluku.. O tu.... Nepalaikai šitos mano svajonės? ;sss
kadangi man laaabai patinka būt dailiosios lyties atstove, tai ir nepalaikau ;ss
Citata :
fuck yeah. Ir todėl tu tokia nuostabi ;*
awww, kokia tu miela ;s*

Atgal į viršų Go down
Eric Saade
Nice legs. Then do they open ?
Eric Saade


Pripaišiau : 182
Meilės : 2
Kartu nuo : 2011-08-08
Miestas : Nežinau, pavadinimo.^^

Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fly fly fly, I wanna be your butterfly   Fly fly fly, I wanna be your butterfly EmptyPir. 08 29, 2011 2:21 pm

Feinas kleckas esi. (nūūd)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fly fly fly, I wanna be your butterfly   Fly fly fly, I wanna be your butterfly Empty

Atgal į viršų Go down
 
Fly fly fly, I wanna be your butterfly
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
welcome to Anyway you want it ;* :: Aprašymai-
Pereiti į: